Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Blisko 600 porcji marihuany i tabletki anaboliczne nie trafią na rynek

Data publikacji 24.04.2014

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu. Funkcjonariusze podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanego i wykorzystywanych przez niego pomieszczeń, zabezpieczyli blisko 600 porcji narkotyków, tabletki anaboliczne, sprzęt RTV, elektronarzędzia oraz kilka dowodów rejestracyjnych pojazdów różnych marek. Zatrzymany za czyny, o które jest podejrzany, odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło na terenie dzielnicy Krzyki. Policjanci Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadzili obserwację garażu, który wynajmował podejrzany. Podczas podjętej kontroli funkcjonariusze ujawnili u 26-letniego mieszkańca Wrocawia sporą ilość środków odurzających oraz wagę elektroniczną. Jak ustalili specjaliści, była to marihuana w ilości, z której po podziale można byłoby uzyskać blisko 600 gotowych porcji handlowych tego narkotyku.

Realizując dalsze czynności w tej sprawie funkcjonariusze przeszukując mieszkanie podejrzanego oraz jedno z pomieszczeń gospodarczych, ujawnili kolejne kilkanaście porcji środków odurzających, tabletki anaboliczne, a także zabezpieczyli sprzęt RTV, elektronarzędzia i dowody rejestracyjne pojazdów różnych marek.

Policjanci sprawdzają teraz m.in. pochodzenie narkotyków oraz zabezpieczonego mienia.

Zatrzymany za czyny, o które jest podejrzany odpowie przed sądem.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony