Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli ponad 700 gramów narkotyków

Data publikacji 24.04.2014

Kryminalni przedstawili zarzuty dwóm mieszkańcom Opola, których podejrzewają o handel narkotykami. W domu jednego z nich śledczy znaleźli ponad 700 gramów środków odurzających. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości i handlu narkotykami. Grozi im do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji i Komendy Miejskiej Policji w Opolu mieli informację, że w domu 20-letniego mieszkańca Opola mogą znajdować się środki odurzające. Śledczy podejrzewali, że mężczyzna razem ze swoim o rok starszym kolegą handlują narkotykami.

W miniony czwartek około 13:00 policjanci weszli do domu 20-latka. Tam zatrzymali czterech mężczyzn. W domu policjanci znaleźli ponad 700 gramów różnego rodzaju narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli 400 gramów amfetaminy, 300 gramów MDMA i marihuanę.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 20 i 21-latkowi zarzutów posiadania znacznej ilości i handlu narkotykami. Grozić im może kara nawet do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy, śledczy nie wykluczają kolejnych zatrzymań. 

(KWP w Opolu / mw)

Powrót na górę strony