Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli tysiąc porcji narkotyków

Data publikacji 25.04.2014

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali w miniony wtorek 34-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz psychotropowych. Podczas przeszukania jego mieszkania, śledczy zabezpieczyli blisko 1 tys. porcji narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Zatrzymanym mężczyzną pilscy kryminalni interesowali się już od pewnego czasu. Funkcjonariusze ustalili, że może on posiadać znaczne ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Ponadto okazało się, że narkotyki przechowuje najprawdopodobniej w miejscu zamieszkania.

We wtorek 22 kwietnia w godzinach porannych policjanci weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Towarowej w Pile. Na miejscu zatrzymana została 24-letnia kobieta, jej partnera nie było w domu. Podczas przeszukania mieszkania, śledczy zabezpieczyli łącznie blisko 1 tys. porcji amfetaminy, metamfetaminy, a także marihuany.

Kobieta tłumaczyła, że nic nie wiedziała o tym, że jej partner zajmował się nielegalnym biznesem. Właściciel ujawnionych i zabezpieczonych narkotyków został zatrzymany przez pilskich kryminalnych jeszcze tego samego dnia. Trafił prosto do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków.

Zatrzymany to 34-letni mieszkaniec Piły. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 10 lat.

(KWP w Poznaniu / mj)

Film Policja zabezpieczyła 1 tys. porcji narkotyków

Opis filmu: narkotyki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policja zabezpieczyła 1 tys. porcji narkotyków (format flv - rozmiar 6.77 MB)

Powrót na górę strony