Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miał 2 promile i pędził bmw blisko 200 km/h

Data publikacji 25.04.2014

Elbląscy policjanci z ruchu drogowego zatrzymali na krajowej „siódemce”, w miejscowości Kazimierzowo, 49-latka, który swoim bmw pędził blisko 200 km/h. Sprawdzono także jego stan trzeźwości. Jak się okazało, kierowca miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy nawet na 10 lat.

Nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem patrolował wczoraj obwodnicę Elbląga. Na wysokości miejscowości Kazimierzowo, na trasie S-7, policjanci drogówki zauważyli bmw 316, które jechało 197 km/h. Kierowca został zatrzymany, gdyż przekroczył prędkość o 77 km/h. Podczas kontroli sprawdzono także jego stan trzeźwości. Jak się okazało, kierowca miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. 49-latek wyjaśnił policjantom, że pił piwo.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a jego auto na policyjny parking. Odpowie teraz za prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Oprócz utraty prawa jazdy kat. A, B, C grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

(KWP w Olsztynie / mj)

Film Miał 2 promile i pędził bmw blisko 200 km/h

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Miał 2 promile i pędził bmw blisko 200 km/h (format flv - rozmiar 1.61 MB)

Powrót na górę strony