Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zniszczył samochód

Data publikacji 01.11.2007

Za zniszczenie mienia odpowie 17- latek z Elbląga. Nastolatek wczoraj późnym wieczorem uszkodził zaparkowane na jednym z elbląskich parkingów auto. Był pijany.Noc spędził w policyjnym areszcie.Teraz za zniszczenie mienia może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 22.00 oficer dyżurny elbląskiej komendy Policji otrzymał informację, że na jednym z tamtejszych parkingów niestrzeżonych młodzi mężczyźni niszczą stojące auto. Na miejsce pojechali policjanci, aby sprawdzić uzyskane informacje. Na ulicy Malborskiej funkcjonariusze zauważyli trzech młodych mężczyzn. Ich wygląd odpowiadał rysopisom podanym przez zgłaszającego. Mężczyźni stali w pobliżu uszkodzonego auta. Peugeot miał zniszczoną karoserię.

Policjanci ustalili, że uszkodzeń wartych około 1000 złotych dokonał 17- letni Karol G. Nastolatek w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Młody mieszkaniec Elbląga na noc trafił do policyjnej celi. Teraz zgodnie z Kodeksem Karnym 17- letniemu Karolowi G. za zniszczenie mienia może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony
Polska Policja