Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wrocławski funkcjonariusz wyróżniony przez komendanta dolnośląskiej Policji

Data publikacji 06.05.2014

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Wojciech Ołdyński doceniając ogromne zaangażowanie w służbie i jednocześnie wysokie osiągnięcia na arenie sportowej, wyróżnił i nagrodził funkcjonariusza Oddziału Prewencji Policji we Wrocławiu sierż. sztab. Krzysztofa Studzińskiego, który pod koniec kwietnia br. zdobył I miejscena XXXVIII Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness,w kategorii kulturystyka klasyczna do 180 centymetrów oraz I miejsce w kategorii OPEN.

Mistrzostwa odbyły się w dniach 25 - 27 kwietnia 2014 roku w Kielcach. To pierwsze Mistrzostwa Polski, w jakich wziął udział policjant z Dolnego Śląska. Krzysztof Studziński jest osobą niezwykle pracowitą i konsekwentną oraz doskonałym przykładem jak można pogodzić codzienne obowiązki służbowe policjanta z pasją. Cechy te pomogły mu osiągnąć znakomitą formę.

W kategorii, w której funkcjonariusz wystartował, było blisko 20 najlepszych zawodników z całej Polski. Drakońska dieta, ćwiczenia siłowe oraz aerobowe w połączeniu z dużą samodyscypliną, pracowitością i wytrwałością doprowadziły go na sam szczyt. Jak sam policjant mówi, to wszystko było jednak okupione wielkimi wyrzeczeniami i niestety brakiem czasu dla najbliższej rodziny.

Krzysztof Studziński oprócz typowych ćwiczeń siłowych lubi również biegać, pływać i jeździć na rowerze, także do pracy. 39 – letni funkcjonariusz jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Służbę w Policji pełni od 16 lat. Kulturystykę uprawia od 1997 roku.

Biorąc pod uwagę wzorową realizację powierzanych zadań służbowych oraz godne reprezentowanie Policji na arenie sportowej, w zawodach najwyższej rangi w kraju, Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Wojciech Ołdyński wyróżnił i nagrodził funkcjonariusza.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony