Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek na DK53, gdzie zderzyły się trzy auta

Data publikacji 01.11.2007

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło około południa w okolicach miejscowości Trękusek. W zderzeniu trzech aut osobowych, ranne zostały trzy osoby.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 12:00 na trasie Olsztyn - Szczytno. Za miejscowością Trękusek zderzyły się trzy samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od Pasymia do Olsztyna Opel Astra w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem BMW. Osobowe BMW stanęło w poprzek jezdni. Na BMW z kolei najechał kolejny samochód - Daewoo Nubira.

W wyniku wypadku najciężej ranny został kierowca BMW. 31- latek został przewieziony do szpitala. Trafiły tam również osoby podróżujące Oplem Astrą - 57- letni kierowca i jego o 2 lata młodsza pasażerka. Osobom jadącym w Daewoo Nubirze nic się nie stało.

Na miejscu pracują policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Droga, na której doszło do wypadku jest zablokowana. Policjanci organizują objazdy. Utrudnienia mogą potrwać około dwie godziny.

Powrót na górę strony
Polska Policja