Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany za przestępstwa na tle seksualnym

Data publikacji 08.05.2014

Zespół Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu, powołany do zatrzymywania sprawców najpoważniejszych przestępstw ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymał kolejnego poszukiwanego. Tym razem policjanci ustalili, że mężczyzna zameldowany na Mazowszu, dokonujący przestępstw na tle seksualnym na Podlasiu, ukrywał się na Śląsku.

36-letni Paweł K., mieszkaniec powiatu zwoleńskiego był poszukiwany na podstawie listu gończego wstawionego na początku bieżącego roku przez sąd w Łomży. Na mężczyźnie ciążą zarzuty obcowania płciowego z osobą poniżej 15 roku życia. Czynów takich, jak wykazało postępowanie, miał się dopuszczać w okresie od 2010 - 2012 roku, w jednej z miejscowości na terenie województwa podlaskiego.

Ponieważ po sądowym wyroku ukrywał się, mazowieccy policjanci rozpoczęli jego poszukiwania. Zespół Poszukiwań Celowych namierzył Pawła K. aż na Śląsku. Wczoraj został zatrzymany na terenie Rudy Śląskiej. Teraz trafi do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał wyrok 4 lat pozbawienia wolności.

 (KWP w Radomiu / mj)

 

Powrót na górę strony
Polska Policja