Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uratował życie mężczyźnie przygniecionemu przez samochód

Data publikacji 13.05.2014

Podczas codziennych zadań, ale także poza służbą, policjanci z Bielan często ratują życie, pomagają spełniać marzenia chorych dzieci, oddają krew. To wszystko potwierdza, że policjant to wyjątkowy zawód związany ze szczególnym powołaniem. I zarówno w tym zawodzie jak i w wielu innych, najważniejszy jest człowiek. Taką wyjątkową osobą dla mężczyzny, którego przygniótł samochód, jest dyżurny żoliborskiego komisariatu, asp. Jakub Słobodzin.

Kilka dni temu do Komedy Rejonowej Policji Warszawa V wpłynęły podziękowania od córki poszkodowanego, którego pod koniec marca przygniótł samochód. Na mężczyznę osunął się samochód, gdy ten naprawiał tłumik. Całą tę sytuację widziała żona żoliborskiego dyżurnego, która natychmiast o zaistniałej sytuacji powiadomiła męża.

Asp. Jakub Słobodzin nie wahał się ani chwili i natychmiast ruszył na pomoc przygniecionemu mężczyźnie oraz wezwał na pomoc inne służby. Dzięki błyskawicznej reakcji policjanta poszkodowany mężczyzna dziś wraca do zdrowia. Swoją wdzięczność za bezinteresowną pomoc złożyła rodzina.

Jesteśmy dumni, że w swoich szeregach mamy takich policjantów jak asp. Jakub Słobodzin, gotowych w każdej chwili nieść pomoc.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony