Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Niebezpieczny rajd 27-latki

Data publikacji 13.05.2014

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy zatrzymali 27-latkę kierującą mercedesem. Kobieta, jak wykazał policyjny videorejestrator , pędziła po krajowej 17 –tce w terenie niezabudowanym nawet 185 km/h, a wjeżdżając na teren Fajsławic 139 km/h. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego mundurowi zatrzymali kobiecie uprawnienia, a popełnionymi wykroczeniami zajmie się sąd.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z krasnostawskiej komendy zatrzymali w sobotę 27-letnią kobietę. Policyjny videorejestrator zarejestrował wszystkie jej wykroczenia drogowe. Siedząc za kierownicą mercedesa kobieta rozpoczęła swój „rajd” w Ignasinie, na krajowej 17 –tce. Tam na skrzyżowaniu wyprzedziła inny pojazd, w terenie niezabudowanym pędziła nawet 185 km/h, a wjeżdżając na teren Fajsławic 139 km/h.

27-letnia mieszkanka Sokołowa Podlaskiego podczas kontroli drogowej tłumaczyła policjantom, że spieszy się na ślub koleżanki. W związku z rażącym naruszeniem przepisów w ruchu drogowym funkcjonariusze zatrzymali kierującej uprawnienia, a materiały w tej sprawie skierują do sądu.

(KWP w Lublinie / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 6.88 MB)

Powrót na górę strony