Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler narkotyków w rękach mysłowickich policjantów

Data publikacji 15.05.2014

Zatrzymany przez mysłowickich kryminalnych 24-letni mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie przeszukania użytkowanych przez niego pomieszczeń stróże prawa odnaleźli marihuanę. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonego środka to prawie 50 tys. złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstw narkotykowych i decyzją sądu trafił do aresztu.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z mysłowickiej komendy, w pomieszczeniach użytkowanych przez 24-letniego mężczyznę, odnaleźli marihuanę, z której można by sporządzić 1561 działek dilerskich. Oprócz samych narkotyków, śledczy zabezpieczyli przedmioty służące do ich porcjowania, pakowania i dystrybucji. Może to wskazywać, że zabezpieczone przez stróżów prawa środki odurzające były przygotowane do sprzedaży detalicznej.

Ich czarnorynkową wartość wstępnie oszacowano na prawie 50 tys. złotych.

24-latek, na wniosek policji i prokuratury, został tymczasowo aresztowany. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

(KWP w Katowicach / mg)

Powrót na górę strony