Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyjaśniają przyczyny tragedii

Data publikacji 16.05.2014

Krakowscy policjanci wyjaśniają przyczyny tragedii. Ciała dwojga młodych osób zostały znalezione w piwnicy jednej z kamienic w centrum Krakowa. Wszystko na to wskazuje, że 24-letni mężczyzna najpierw zabił swoją 21-letnią konkubinę, a następnie sam odebrał sobie życie.

14 maja około godz.24 krakowscy policjanci otrzymali informację o znalezieniu zwłok 24-letniego mężczyzny w piwnicy, w jednej z kamienic w centrum Krakowa. Wszystko na to wskazywało, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

W czasie czynności policjanci ustalili, że denat miał 21-letnią konkubinę, której zaginięcie właśnie zgłosiła jej rodzina. Ponieważ istniało uzasadnione podejrzenie, że te sprawy mogą się łączyć, policjanci powrócili do kamienicy, w której został znaleziony 24-latek. Na podstawie materiału porównawczego należącego do zaginionej pies tropiący doprowadził do kolejnego pomieszczenia piwnicznego, w którym śledczy znaleźli zwłoki kobiety.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tej tragedii. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna dokonał zabójstwa a następnie popełnił samobójstwo.

(KWP w Krakowie / mw)

Powrót na górę strony