Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony 33-latek odnalazł się na Wyspach Kanaryjskich

Data publikacji 16.05.2014

Wczoraj zakończono poszukiwania zaginionego 33-letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna poszukiwany był od 12 maja br. Odnalazł się w szpitalu na Wyspach Kanaryjskich.

12 maja br. Komisariat I Policji w Gdańsku został powiadomiony o zaginięciu 33-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna wyszedł z domu tego dnia ok. 7:30 i do niego nie powrócił.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania zaginionego. Zaangażowanych w te działania było wielu funkcjonariuszy. Sprawdzano każdy sygnał i każdą informację, która się pojawiła. Nad sprawą pracowano także operacyjnie.

We wtorek w pobliżu jeziora w dzielnicy Kokoszki odnaleziono samochód należący do zaginionego. Auto było otwarte, a w środku znajdowały się jego rzeczy osobiste. Natychmiast podjęto decyzję o sprawdzeniu pobliskiego jeziora. Do działań zaangażowano grupę poszukiwawczo – ratowniczą PSP KM w Gdańsku i ochotniczą straż pożarną. Płetwonurkowie przeszukali jezioro. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy sprawdziło ok. 150 hektarów pobliskiego terenu.

Wczoraj rodzina odwołała poszukiwania 33-latka. Mężczyzna odnalazł się w szpitalu na Wyspach Kanaryjskich.

(KWP w Gdańsku / mw)

 

Powrót na górę strony