Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant Główny Policji z wizytą w hajnowskiej Policji

Data publikacji 18.05.2014

Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński odwiedził Komendę Powiatową Policji w Hajnówce. Budynek przeszedł gruntowny remont w ramach standaryzacji jednostek Policji.

Wczoraj do siedziby funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce przybył Komendant Główny Policji nadinsp Marek Działoszyński. Szef Policji wspólnie z Podlaskim Komendantem Wojewódzkim Policji nadinsp Sławomirem Mierzwą oglądali efekty przeprowadzonego remontu całej jednostki w ramach programu standaryzacji jednostek Policji. Gości oprowadzał Komendant Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce kom. Dariusz Kułak, prezentując wyremontowane pomieszczenia i wyposarzenie swojej jednostki.

Budynek został odremontowany w ramach Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji na lata 2013/2015. Gruntowny remont zakończy się w tym roku a wykonane już prace obejmowały miedzy innymi pomieszczenia wewnętrzne oraz część elewacji budynku. Dokonano również wymiany komputerów, aparatów telefonicznych oraz wyposażenia pokoi.

Program Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji ma na celu poprawę warunków obsługi obywateli oraz pracy funkcjonariuszy i pracowników cywilnych.Jego celem jest także stworzenie jednolitego standardu komend i komisariatów w całym kraju, w szczególności w części odwiedzanej przez obywateli. Program realizowany jest od 2013 roku przez Komendę Główną Policji we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych a założenia przedsięwzięcia obejmują lata 2013-2015.

(KWP w Białymstoku / mg)

Powrót na górę strony