Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali audi warte 180 tys. zł

Data publikacji 20.05.2014

Policjanci z Pragi Północ wspólnie z kryminalnymi z Białołęki odzyskali audi warte 180 tys. złotych, które zostało skradzione na Białołęce w kwietniu br. 33-letni Konrad C. wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy wsiadł do poszukiwanego pojazdu i próbował nim odjechać. Okazało się, że mężczyzna był wcześniej karany i usłyszał zarzut paserstwa umyślnego w warunkach recydywy. Decyzją prokuratora Konrad C. został objęty dozorem policyjnym.

Policjanci z Pragi Północ wspólnie z kryminalnymi z komisariatu z Białołęki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ukrywanie pojazdu pochodzącego z kradzieży z włamaniem. W trakcie sprawdzeń okazało się, że audi zostało skradzione z terenu Białołęki w kwietniu br. Kiedy do pojazdu podszedł mężczyzna, wsiadł do niego i próbował odjechać, funkcjonariusze podjęli interwencję. Konrad C. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Sprawą dalej zajęli się policjanci z północnopraskiej komendy, którzy zebrali materiał dowodowy. Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. 33-latek usłyszał zarzut paserstwa umyślnego w warunkach recydywy. Decyzją prokuratora Konrad C. został objęty dozorem policyjnym. Teraz 33-latkowi może grozić kara nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

(KSP / mj)

Film Policjanci odzyskali audi warte 180 tys. zł

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci odzyskali audi warte 180 tys. zł (format flv - rozmiar 3.91 MB)

Powrót na górę strony