Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uratowali 27-latka przed nadjeżdżającym pociągiem

Data publikacji 21.05.2014

Wczoraj puławscy policjanci ściągnęli siedzącego na torach 27-latka tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Do wytrzeźwienia został zatrzymany w policyjnym areszcie potem zajmą się nim lekarze. Przedwczoraj wieczorem ten sam policjant uratował życie 53-letniej kobiecie, którą złapał kiedy chciała skoczyć z mostu.

Do zdarzenia doszło wczoraj przy ul. Kochanowskiego w Puławach, gdzie na torach miał siedzieć mężczyzna. Kiedy policjanci dotarli na miejsce zauważyli nadjeżdżający pociąg. Siedzący na trasie przejazdu pociągu mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów. Funkcjonariusze dobiegli do niego i siłą ściągnęli go z torów, tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Mężczyzną okazał się 27-latek z Puław, który był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 3 promile alkoholu. Do wytrzeźwienia został zatrzymany w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieje zajmą się nim lekarze.

Ten sam dzielny policjant interweniował w poniedziałek wieczorem na starym moście. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kobieta stoi za barierką i usiłuje targnąć się na życie. Na miejscu policjant przytrzymał kobietę utrudniając jej skok do Wisły. Po tym jak została wyciągnięta zza barierek mostu, mundurowi przekazali ją pogotowiu ratunkowemu i rodzinie.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony