Kolejne sukcesy policjanta - trenera kadry Polski w kickboxingu

Data publikacji 22.05.2014

Komisarz Zbigniew Prych - Naczelnik Wydziału Prewencji legnickiej Policji, będący również trenerem kadry narodowej w kickboxingu, wraca z medalami z kolejnych międzynarodowych zawodów. Reprezentacja zdobyła 24 złote, 18 srebrnych i 15 brązowych medali, a jedną z medalistek jest Paulina Bieć - policjantka ruchu drogowego z Wrocławia - zdobywczyni Pucharu Świata.

W węgierskim mieście Szeged w dniach 15-18 maja br. odbyły się zawody Pucharu Świata w kickboxingu. W zawodach startowało 800 zawodników z 20 krajów świata. Kadra Polski prowadzona przez komisarza Zbigniewa Prycha - Naczelnika Wydziału Prewencji legnickiej Policji oraz drugiego trenera Tomasza Skrzypka wywalczyła w ich trakcie 24 złote medale w różnych kategoriach. Polscy zawodnicy zdobyli również 18 srebrnych krążków i 15 brązowych. Wśród polskich medalistów na Węgrzech zawodach jest m.in. zdobywczyni Pucharu Świata - Paulina Bieć, na co dzień policjantka Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.