Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bez uprawnień, z promilami i nadmierną prędkością

Data publikacji 24.05.2014

W terenie zabudowanym kierowca forda jechał z prędkością 115 km/h. Jakby tego było mało, mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto wsiadł za kierownicę nie mając do tego uprawnień. Zatrzymany to 30-letni mieszkaniec gminy Susiec. Mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości po uprzednim skazaniu za to samo przestępstwo. Grozi mu za to do 5 lat więzienia.

W miejscowości Oseredek w powiecie tomaszowskim jadących nieoznakowanym radiowozem policjantów wyprzedził samochód m-ki Ford Mondeo. Zaraz po tym manewrze samochód zaczął nabierać prędkości. Mundurowi pojechali za nim. Policyjny wideorejestrator wskazał prędkość z jaką poruszał się pojazd. W terenie zabudowanym kierowca forda jechał z prędkością 115 km/h. Samochód został zatrzymany do kontroli, a kierowca przebadany na zawartość alkoholu. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, wcześniej był kilka razy karany za jazdę po pijanemu.

30-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości po uprzednim skazaniu za to samo przestępstwo. Grozi mu za to do 5 lat więzienia. Poniesie odpowiedzialność także za przekroczenie prędkości i jazdę bez uprawnień.

(KWP w Lublinie / pt)

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.97 MB)

Powrót na górę strony