Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpiecznie na meczu Stomil Olsztyn – GKS Katowice

Data publikacji 26.05.2014

Na stadionie miejskim w Olsztynie odbył się mecz piłkarski pomiędzy pierwszoligowymi zespołami z Olsztyna i Katowic. Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwali policjanci z Oddziału Prewencji KWP w Olsztynie oraz nieetatowe pododdziały Policji. Drogi dojazdowe do stadionu zabezpieczali funkcjonariusze ruchu drogowego. Policjanci nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

25 maja o godz. 14. 00 na stadionie przy ul. Piłsudskiego  w Olsztynie rozpoczął się mecz pomiędzy pierwszoligowymi drużynami z  Olsztyna i  Katowic. Już od wczesnych godzin porannych policjanci z olsztyńskiego Oddziału Prewencji Policji przygotowywali się na przyjazd kibiców ze Śląska, których, by nie doszło do żadnego incydentu, konwojowali od granic województwa.

W zabezpieczeniu meczu zaangażowani byli również policjanci wchodzący w skład nieetatowych pododdziałów Policji, a także kryminalni. Funkcjonariusze ruchu drogowego dbali o to, by ruch na drogach dojazdowych, skrzyżowaniach odbywał się bez utrudnień, tak, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

Policjanci nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

(KWP w Olsztynie / mg)

Powrót na górę strony