St. post. Mateusz Fudała mistrzem Polski

Data publikacji 27.05.2014

St. post. Mateusz Fudała z brzeskiej komendy został Mistrzem Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. Swój tytuł zdobył podczas II Pucharu Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W kategorii 82,5 kilograma zdeklasował wszystkich przeciwników. Gratulujemy!

W minioną sobotę w Kłodzku odbył się II Puchar Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Garnizon opolski reprezentował st. post. Mateusz Fudała z Zespołu Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. Mistrzostwa zorganizowane przez 22 Karpacki Batalion Piechoty Górskiej, zgromadził ponad 80 zawodników reprezentujących wszystkie służby mundurowe działające w naszym kraju.

Zawody zostały zorganizowane na wysokim poziomie sportowym. Pomimo ostrej rywalizacji panowała zdrowa sportowa atmosfera w myśl zasad fair play. Brzeski policjant, st. post. Mateusz Fudała, w kategorii 82,5 kg mężczyzn z wynikiem 180 kg zdeklasował swoich rywali i zajął I miejsce.

Na Pucharze nie zabrakło również kibiców pasjonujących się tym sportem, głośno dopingujących zawodników.

Gratulujemy zdobycia Pucharu Polski i życzymy dalszych sukcesów.