Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z mistrzynią Europy w fitness sylwetkowym sierż. szt. Kingą Szwedą

Data publikacji 28.05.2014

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Krzysztof Zgłobicki spotkał się z sierż. szt. Kingą Szwedą, aktualną mistrzynią Europy w fitness sylwetkowym. Były gratulacje i życzenia kolejnych sportowych sukcesów.

Wczoraj (27.05.14) w Książnicy Tucholskiej Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Krzysztof Zgłobicki spotkał się z aktualną mistrzynią Europy w fitness sylwetkowym, sierż. szt. Kingą Szwedą. W uroczystości wzięli także udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego, Starosta Tucholski, Burmistrz Tucholi i mieszkańcy miasta. Swój tytuł Kinga zdobyła 18 maja podczas zawodów w Santa Susanna w Hiszpanii. Zdobycie mistrzostwa Europy jest nie tylko osobistym znakomitym osiągnięciem policjantki, ale jest to także powód do dumy dla powiatu tucholskiego, no i oczywiście tucholskich policjantów.

Kinga przygotowała pokaz multimedialny, podczas którego w ciekawy sposób opowiedziała gościom o swojej pasji. Odpowiedziała też na wiele pytań, które padły z sali. Za to wyjątkowe osiągnięcie Kinga usłyszała mnóstwo gratulacji i podziękowań od swoich przełożonych oraz zaproszonych gości. Wszyscy życzyli jej jeszcze wielu sportowych sukcesów. Jesienią policjantka jedzie na mistrzostwa świata do Kanady.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Powrót na górę strony