Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spełniamy marzenia

Data publikacji 30.05.2014

Policjanci spełnili marzenie małego pacjenta Oddziału Onkologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Ośmiolatek interesuje się pracą policjantów, szczególnie zafascynowany jest działaniami antyterrorystów.

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji oraz Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, przy współpracy z Fundacją „Bajkowa fabryka nadziei”, odwiedzili wczoraj na Oddziale Onkologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego ośmioletniego Norberta, któremu towarzyszyła mama. Chłopiec interesuje się pracą policjantów, szczególnie zafascynowany jest działaniami antyterrorystów.

W trakcie spotkania policjanci opowiedzieli Norbertowi o funkcjonowaniu Policji, a także zaprezentowali sprzęt będący na wyposażeniu policjantów. W prezencie chłopiec otrzymał misia policyjnego oraz zabawki i materiały profilaktyczne. Antyterroryści mianowali Norberta na „Honorowego Policjanta – Antyterrorystę”, wręczając mu koszulkę i emblemat  Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Białymstoku. Norbert na pytanie, jakie jest jego największe marzenie, odpowiedział że nie wie, ale jedno z nich się dzisiaj spełniło.

Norbusiowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

(KWP w Białymstoku / mj)

Powrót na górę strony