Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

0,5 kilograma haszyszu w dwóch kieleckich mieszkaniach

Data publikacji 01.06.2014

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wspólnie z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali na terenie Kielc 34-letniego mężczyznę i dwie kobiety w wieku 54 i 31 lat. W dwóch mieszkaniach zatrzymanych osób policjanci zabezpieczyli około 0,5 kilograma haszyszu.

Wczoraj w Kielcach policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach wspólnie z policjantami zwalczającymi przestępczość narkotykową z Komendy Miejskiej Policji, zadali kolejny cios narkobiznesowi. Dwie grupy kieleckich policjantów w tym samym czasie zapukały do dwóch mieszkań na terenie miasta. W jednym lokalu, w którym przebywał 34-latek, funkcjonariusze znaleźli około 50 gramów substancji, wstępnie zidentyfikowanej jako haszysz. W drugim mieszkaniu policjanci znaleźli około 450 gramów tego samego narkotyku. Tam też zatrzymali dwie kielczanki w wieku 54 i 31 lat. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono samochód osobowy, pieniądze oraz inne wartościowe przedmioty. Rynkowa wartość znalezionych narkotyków to ponad 20 tysięcy złotych. Policjanci sprawdzają pochodzenie zabronionych substancji.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Kielcach wobec 31-latki i 34-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Oboje są podejrzani o wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków.


Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KWP Kielce / kb

Powrót na górę strony