Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za zabójstwo

Data publikacji 05.06.2014

Policjanci podlegli nowodworskiej komendzie zatrzymali 30-letniego Arkadiusza L., mieszkańca gm. Nasielsk, który podejrzany jest o zabójstwo 55-letniej kobiety. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło podczas awantury w jednym z mieszkań na terenie Zakroczymia. Podejrzanemu grozi nawet dożywocie.

Policjanci z nowodworskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Zakroczymiu. Na miejscu mundurowi ustalili, że 30-letni mężczyzna w trakcie awantury z kobietami prawdopodobnie zadał im ciosy nożem. W wyniku zajścia 55-latka poniosła śmierć na miejscu, a 31-latka z obrażeniami ciała trafiła pod opiekę lekarza. Napastnik zbiegł z miejsca tragedii przed przybyciem funkcjonariuszy.

Mundurowi natychmiast przystąpili do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania mężczyzny. Dzięki intensywnym poszukiwaniom podejrzany został wczoraj zatrzymany na terenie gminy Nasielsk.

30-letni Arkadiusz L. trafił do celi. Aktualnie śledczy wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia oraz motywy działania podejrzanego.

(KSP / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 952.1 KB)

Powrót na górę strony