Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Za popełnione wykroczenia stracił prawo jazdy

Data publikacji 12.06.2014

Brodniccy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami i sporządzili do sądu wniosek o ukaranie 25-letniego kierowcy za popełnione przez niego wykroczenia. Mężczyzna nie dość że wyprzedzał inny pojazd na przejściu dla pieszych, przekroczył dozwoloną prędkość o 33 km/h, to jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, a przewożone przez niego dzieci nie siedziały w fotelikach.

Brodniccy policjanci patrolujący nieoznakowanym radiowozem z videorejestratorem drogę wojewódzką 560 namierzyli kierującego audi, który wyprzedził pojazd na przejściu dla pieszych. Funkcjonariusze kontynuowali za nim jazdę, aby zatrzymać go w bezpiecznym miejscu do kontroli. Mężczyzna w międzyczasie przekroczył również dozwoloną prędkość o 33 km/h.

Kiedy już policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, okazało się że kierowca nie korzysta z pasów bezpieczeństwa, a podróżujące z nim dzieci nie siedzą w fotelikach.

Za popełnione wykroczenia funkcjonariusze zatrzymali 25-latkowi prawo jazdy, po czym sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Film Za popełnione wykroczenia stracił prawo jazdy

Pobierz plik Za popełnione wykroczenia stracił prawo jazdy (format mp4 - rozmiar 7.85 MB)

Powrót na górę strony