Wiadomości z województw

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze w mieszkaniu znaleźli kilogram marihuany

Data publikacji 19.03.2013

Policjanci zabezpieczyli marihuanę, z której można przygotować około 1000 porcji narkotyku. Z materiałów zgromadzonych przez śledczych wynika, że środki odurzające miały być rozprowadzane na terenie Bydgoszczy. O losie zatrzymanego w tej sprawie 24-latka zadecyduje teraz prokurator.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn zatrzymali podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Realizacja sprawy była możliwa dzięki wcześniej zebranym przez policjantów informacjom o osobach podejrzewanych o przestępczość narkotykową.

Wczoraj (18.03.13) około południa kryminalni z bydgoskich Wyżyn weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Przodowników Pracy. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną, puste woreczki strunowe, pieniądze - 6 tys. złotych oraz kilogram suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Do wyjaśnienia policjanci zatrzymali 24-latka oraz o rok młodszą kobietę. Oboje zostali umieszczeni w policyjnym areszcie.

Zgromadzone przez śledczych materiały dowodowe pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznych ilości oraz handlu narkotykami.  Za te przestępstwa zatrzymanemu  grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Jutro podejrzany zostanie doprowadzony do prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie. Policjanci będą wnioskowali o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. 23-latka po przesłuchaniu została zwolniona.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Film Funkcjonariusze w mieszkaniu znaleźli kilogram marihuany

Opis filmu: marihuana, narkotyki

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Funkcjonariusze w mieszkaniu znaleźli kilogram marihuany (format flv - rozmiar 4.57 MB)

Powrót na górę strony