Wiadomości z województw

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne wypadki na Mazowszu

Data publikacji 30.05.2013

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (30.05) nad ranem na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Dreglin (pow. ciechanowski). W zderzeniu dwóch aut zginęło pięć osób, a trzy zostały ranne. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych - od decyzji, które podejmujemy!

Wypadek miał miejsce przed godz. 8 w m. Dreglin (gm. Glinojeck). W zderzeniu toyoty avensis oraz fiata albea zginęło pięć osób. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu cały czas pracują policjanci i prokuratorzy, którzy wyjaśniają przyczyny wypadku.

Wczoraj o godz.16 w miejscowości Nagodów (pow. gostyniński) kierujący samochodem lublin z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia jeden z pasażerów (25 lat) poniósł śmierć na miejscu. Pozostali pasażerowie (25, 37, 38, 41, 46, 50 lat) z licznymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Płocku i Włocławku.

Również wczoraj przed godz.21 w Mszczonowie (pow. żyrardowski) kierujący samochodem ciężarowym daf (32 lata) nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo samochodem fiat scudo. W wypadku na miejscu poniósł śmierć pasażer fiata (19 lat), natomiast dwóch innych pasażerów (18 i 18 lat) z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala w Żyrardowie. Decyzją prokuratora kierującego samochodem ciężarowym (ob. Białorusi) zatrzymano i osadzono w PdOZ.

Niezmiennie apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, także pieszym, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych - od decyzji, które podejmujemy.

Powrót na górę strony