Policja.pl

Zapraszamy na dzień otwarty służby kontrterrorystycznej

Data publikacji 25.09.2023

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty służby kontrterrorystycznej. Mundurowi przygotowali pokazy statyczne śmigłowców, pojazdów specjalnych oraz środków transportu.

Dla odwiedzających zaprezentowane zostanie wyposażenie specjalne m.in.: wyposażenie i sprzęt do prowadzenia działań bojowych w terenie leśnym i zurbanizowanym, sprzęt wysokościowy, sprzęt do prowadzenia działań bojowych w środowisku wodnym, wyposażenie i sprzęt do realizacji działań bojowych w środowisku skażonym. Będzie można również zobaczyć broń, która jest wykorzystywana w realnych działaniach bojowych. Impreza odbędzie się 20 października br. (piątek), w godzinach 12:00-15:00 na lotnisku Bemowo (wjazd od ul. Radiowej).

Osoby zainteresowane służbą w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji „BOA” uzyskają informacje o możliwości zatrudnienia oraz warunkach przyjęć. To doskonała okazja, aby porozmawiać z operatorami jednostki kontrterrorystycznej o charakterze ich pracy, systemie wynagrodzeń, możliwościach rozwoju, jak również zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

(CPKP "BOA")

plakat informacyjny na temat iprezy

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony