Podziękowania

Podziękowania za pomoc i wsparcie dla funkcjonariuszy KMP w Białymstoku

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania funkcjonariuszom z  Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, asp. szt. Marcinowi Olszewskiemu, asp. szt. Ryszardowi Bagińskiemu, podkomisarzowi Jerzemu Sorokosz za niebywałą życzliwość, osobiste zaangażowanie i profesjonalną pomoc w trudnej sytuacji drogowej.

W dniu 27.01.2016 r. jadąc z 3 letnią córeczką, aby odebrać starszą córkę z zajęć tanecznych spotkała mnie niemiła sytuacja - samochód odmówił mi posłuszeństwa w newralgicznym punkcie na ul. Dąbrowskiego. Niesprawny samochód spowodował duży zator, potęgując nerwowość innych kierowców i zagrożenie na drodze. Zawiódł wskaźnik paliwa i przyczyną awarii okazał się brak benzyny.

Na szczęście na miejscu szybko pojawili się wyżej wymienieni policjanci, którzy sprawnie zarządzili ruchem, pomogli usunąć samochód z pasa jezdni, zorganizować benzynę i wlać do samochodu przy użyciu własnoręcznie wykonanego lejka z plastikowej butelki. Następnie widząc moje zdenerwowanie, uspokoili mnie i pomogli w rozruchu auta.

Jestem pod ogromnym wrażeniem postawy, zaangażowania i profesjonalizmu policjantów. Dzięki nim udało się sprawnie rozwiązać problem i udrożnić ruch.

Jestem niezwykle dumna, że mamy w Białymstoku tak wspaniałych funkcjonariuszy, którzy wykazują się wzorową postawą wobec obywateli.

Funkcjonariuszom z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, a także mam nadzieję, że otrzymają za swoją wzorową postawę podczas pełnionej służby odpowiednie podziękowanie, a może nawet nagrodę.

Za pomoc, okazane wsparcie szybką i sprawną akcję -  serdecznie dziękuję.

 

Z wyrazami szacunku

Karina Zalewska

Powrót na górę strony