Podziękowania

Gorzów Wlkp., 11 sierpnia 2005 r.
 

Szanowny Panie Komendancie
 

     „Przystanek Woodstock" odbył się już po raz jedenasty i przejdzie do historii jako  najspokojniejszy z dotychczasowych. Jest to zasługa wielu osób i instytucji, gdyż dwa dni Festiwalu wymagały dużego zaangażowania, profesjonalizmu i rzetelności zarówno w miejscu koncertów, jak i w całej północnej części regionu. Za pośrednictwem Pana Komendanta, chciałbym złożyć gratulacje wszystkim funkcjonariuszom Policji, którzy przyczynili się do zapewnienia bezpieczeństwa podczas imprezy.

     Festiwal był niepowtarzalnym wydarzeniem dla kilku tysięcy młodych uczestników, nie tylko z kraju, ale i z zagranicy. Wyjątkowa atmosfera „Przystanku", tworzona przez liczne grono osób - przez Jerzego Owsiaka wraz ze sztabem organizatorów, przez muzyków i publiczność oraz we współpracy z lubuskimi mediami, sprawiła, że był to tętniący życiem i radością, a jednocześnie bezpieczny Festiwal.

     Cieszę się, że Kostrzyn n. Odrą i Ziemia Lubuska okazały się gościnnym i przyjaznym miejscem, a zaangażowanie Policji sprawiło, iż było bezpiecznie. Oczekując na kolejny „Przystanek", na Pana ręce składam serdeczne podziękowania Komendantowi Wojewódzkiemu Policji, Panu Henrykowi Rudnikowi za współpracę podczas tego przedsięwzięcia.

 

Z poważaniem
Janusz Gramza

Jeżeli chcesz podziękować policjantom napisz.

Powrót na górę strony