Policyjne tapety

#JestAkcja z policyjnymi tapetami - 90 lat Lotnictwa Policyjnego

Data publikacji 01.04.2021

Jeżeli patrząc na ekran swojego komputera, laptopa czy telefonu czujecie się znudzeni i żadna z dostępnych w internecie propozycji nie przypadła Wam do gustu, to… może warto sięgnąć po tapety od Policji? Zapraszamy na kolejną odsłonę wyjątkowej kampanii #JestAkcja.

Loga partnerów #JestAkcja: PKN ORLEN, NSZZ Policjantów, Policja i vr360

A ponieważ każdemu podoba się coś innego, zestawów jest sporo. Wszystkie tapety tworzone są w ramach prowadzonej od ponad roku kampanii #JestAkcja, która ma za zadanie m.in. pokazać, jak nowoczesną formacją jesteśmy oraz zachęcić do wstępowania w nasze szeregi.

Mamy nadzieję, że tapety przygotowane z dużą starannością przez nasze graficzki spodobają się Wam i chętnie będziecie je pobierać na swoje urządzenia. Tym bardziej, że to jedyne takie  tapety firmowane oficjalnym logiem Policji i partnerów kampanii #JestAkcja: NSZZ Policjantów, vr360.pl i PKN Orlen.

Wszystkich tych, którzy chcą poczuć się choć przez chwilę jak prawdziwi policjanci, zapraszamy do obserwowania naszych profili społecznościowych oraz do odwiedzania naszej strony internetowej - to nie jedyna niespodzianka, jaka czekać będzie na Was w ramach prowadzonej kampanii #JestAkcja!

 • Wizualizacja przedstawiająca tapetę nr 1 na telefonie, tablecie i komputerze
  Tapeta - wzór 1
 • Wizualizacja przedstawiająca tapetę nr 2 na telefonie, tablecie i komputerze
  Tapeta - wzór 2
 • Wizualizacja przedstawiająca tapetę nr 5 na telefonie, tablecie i komputerze
  Tapeta - wzór 3
 • Wizualizacja przedstawiająca tapetę nr 4 na telefonie, tablecie i komputerze
  Tapeta - wzór 4
 • Wizualizacja przedstawiająca tapetę nr 3 na telefonie, tablecie i komputerze
  Tapeta - wzór 5
 • Tapeta - wzór 6
Powrót na górę strony