Policyjne tapety

#JestAkcja z policyjnymi tapetami - 45-lecie Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznemu Policji „BOA”

Data publikacji 03.09.2021

Uwaga, uwaga! Już są! Najnowsze zestawy policyjnych tapet tym razem poświęcone są 45-leciu Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznemu Policji „BOA”. A ponieważ każdemu podoba się coś innego, przygotowaliśmy aż 6 różnych pakietów. W każdym takim zestawie znajdziecie wersję przygotowaną na ekran: komputera, tabletu oraz na telefon komórkowy.

Loga partnerów #JestAkcja: PKN ORLEN, NSZZ Policjantów, Policja i vr360

A ponieważ każdemu podoba się coś innego, zestawów jest sporo. Wszystkie tapety tworzone są w ramach prowadzonej od ponad roku kampanii #JestAkcja, która ma za zadanie m.in. pokazać, jak nowoczesną formacją jesteśmy oraz zachęcić do wstępowania w nasze szeregi.

Mamy nadzieję, że tapety przygotowane z dużą starannością przez nasze graficzki spodobają się Wam i chętnie będziecie je pobierać na swoje urządzenia. Tym bardziej, że to jedyne takie  tapety firmowane oficjalnym logiem Policji i partnerów kampanii #JestAkcja: NSZZ Policjantów, vr360.pl i PKN Orlen.

Wszystkich tych, którzy chcą poczuć się choć przez chwilę jak prawdziwi policjanci, zapraszamy do obserwowania naszych profili społecznościowych oraz do odwiedzania naszej strony internetowej - to nie jedyna niespodzianka, jaka czekać będzie na Was w ramach prowadzonej kampanii #JestAkcja!

 • Tapeta przedstawiająca pięciu policyjnych kontrterrorystów w szyku bojowym nad którymi widoczny jest śmigłowiec prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 1
 • Tapeta przedstawiająca sześciu policyjnych kontrterrorystów desantujących się ze śmigłowca na linie prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 2
 • Tapeta przedstawiająca policyjnego kontrterrorystę opadającego na spadochronie widocznego na tle nieba prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 3
 • Tapeta przedstawiająca policyjnych kontrterrorystów na łodzi, w tle zarys statku, prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 4
 • Tapeta przedstawiająca policyjnych kontrterrorystów płynących łodzią prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 5
 • Tapeta przedstawiająca policyjnego kontrterrorystę strzelającego z broni służbowej prezentowana na telefonie, tablecie i laptopie.
  tapeta - wzór 6
Powrót na górę strony