Zaproszenia i zapowiedzi wydarzeń

Webinarium CEDUR pt. „Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych”

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Komendą Główną Policji, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, zaprasza na webinarium dla seniorów pt. „Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych”, które odbędzie się 23 czerwca 2022 roku. Jest to drugie webinarium z cyklu spotkań dla seniorów.

Webinarium skierowane jest do środowiska seniorów zainteresowanych inwestowaniem poprzez fundusze inwestycyjne.

Celem webinarium jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami związanymi z inwestowaniem poprzez fundusze inwestycyjne.

Seminarium online pt. „Jak i czy inwestować za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych” organizowane jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku (CEDUR), we współpracy z Komendą Główną Policji. Spotkanie odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 roku w godz. 11:00-14:00.

Zgłoszenia będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane wraz z potwierdzeniami uczestnictwa.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej w dniu 20 czerwca 2022 roku.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Jednocześnie informujemy, że jest to drugie webinarium z cyklu spotkań dla seniorów, następne zaplanowane jest na II półrocze 2022 roku.

(KNF)

Powrót na górę strony