Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradzione auto warte ponad 30 tysięcy euro

Data publikacji 21.01.2015

Policjanci ze specjalnej grupy "Nysa" odnaleźli luksusowy pojazd marki "Audi Q7" warty ponad 30 tysięcy euro. Funkcjonariusze ze Zgorzelca ujawnili samochód w jednym z kompleksów leśnych na terenie powiatu bolesławieckiego. Audi zostało skradzione z salonu samochodowego w Niemczech w połowie stycznia tego roku.

Funkcjonariusze operacyjni ze zgorzeleckiej komendy powiatowej Policji prowadzili działania związane z przestępczością przeciwko mieniu.  Ich efektem jest odzyskanie skradzionego z terenu Niemiec samochodu wartego ponad 30 tysięcy euro.

Policjanci z polsko-niemieckiej grupy „Nysa” zabezpieczyli auto, które zostało skradzione z salonu na terenie Lipska w Niemczech. Jest to pojazd marki "Audi Q7" o wartości ponad 30 tysięcy euro. Jak ustalili funkcjonariusze, został skradziony 13 stycznia br.

Po zgłoszeniu o kradzieży policjanci rozpoczęli jego poszukiwania. W wyniku prowadzonych działań ustalili, że może on znajdować się na terenie powiatu bolesławieckiego. Policjanci auto odnaleźli w kompleksie leśnym.

Obecnie funkcjonariusze w dalszym ciągu prowadzą czynności w sprawie tej kradzieży.

(KWP we Wrocławiu / ap)

Film Policjanci odzyskali skradzione auto warte ponad 30 tysięcy euro


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci odzyskali skradzione auto warte ponad 30 tysięcy euro (format flv - rozmiar 1.57 MB)

Powrót na górę strony