Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dar serca od policjantów XXIII rotacji Jednostki Specjalnej Polskiej Policji w Kosowie

Data publikacji 02.02.2015

W czasie pobytu delegacji KGP na czele z I Zastępcą Komendanta Głównego Policji nadinsp. Krzysztofem Gajewskim funkcjonariusze XXIII rotacji Jednostki Specjalnej Polskiej Policji przekazali datek, który zasili konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zebrane środki zostały dzisiaj wręczone przedstawicielom Fundacji.

Podczas pobytu delegacji Komendy Głównej Policji na czele z Pierwszym Zastępcą Komendanta Głównego Policji nadinsp. Krzysztofem Gajewskim w Kosowie funkcjonariusze XXIII rotacji Jednostki Specjalnej Polskiej Policji pełniący służbę w ramach misji EULEX Kosowo przekazali na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach datek, który zasili konto Fundacji.

Zebrane w ten sposób pieniądze zostały w dzisiaj tj. 2 lutego przekazane na ręce Pani Prezes Fundacji mł. insp. w st. spocz. Irenie Zając oraz Przewodniczącemu Rady Fundacji nadinsp. Władysławowi Padło na działalność statutową.

Szczególną szczodrością i wielkim sercem wykazał się mł. asp. Sławomir Dettlaff dzielnicowy Komisariatu Policji we Władysławowie  Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Źródło: BMWP KGP / mj

Przeczytaj o wizycie przedstawicieli KGP w Kosowie►

Powrót na górę strony