Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Święto Policji w Gruzji

Data publikacji 01.06.2015

W dniach 29-31maja 2015 roku delegacja polskiej Policji w składzie insp. Cezary Popławski, Zastępca Komendanta Głównego Policji i insp. Robert Żółkiewski, Dyrektor Gabinetu Komendanta Głównego Policji przebywała w Gruzji na zaproszenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

W trakcie pobytu odbyło się spotkanie z Szefem Policji Patrolowej, Panem Davit’em Tsinaridze, na którym omówiono możliwości współpracy, przede wszystkim dotyczącej projektu „Program Współpracy Policyjnej w ramach Partnerstwa Wschodniego” i misji EUMM.

W dniu 31 maja 2015 roku przedstawiciele polskiej Policji wzięli udział w uroczystościach Święta Policji Gruzji. Ponadto, podczas pobytu w Tbilisi doszło do spotkania z Panem Vakhtang’em Gobelauri, Ministrem Spraw Wewnętrznych Gruzji. Rozmowy były skoncentrowane na kierunkach rozwoju współpracy polskiej i gruzińskiej Policji w szczególności w zakresie zwalczania przestępczości zorganizowanej. 

(BMWP KGP / mw)

 

  • Z-ca Komendanta Głównego Policji  i Dyrektor Gabinetu Komendanta Głównego Policji  na święcie Policji w Gruzji
  • Spotkanie delegacji polskiej Policji z Panem Vakhtang’em Gobelauri, Ministrem Spraw Wewnętrznych Gruzji
  • insp. Robert Żółkiewski, Dyrektor Gabinetu Komendanta Głównego Policji na tle samochodu gruzińskiej Policji
  • Zastępca Komendanta Głównego Policji i Dyrektor Gabinetu Komendanta Głównego Policji na święcie Policji w Gruzji
  • Zastępca Komendanta Głównego Policji i Dyrektor Gabinetu Komendanta Głównego Policji na tle policyjnego śmigłowca w Gruzji
  • Święto Policji w Gruzji - gruzińskie policjantki
Powrót na górę strony