Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczecińscy „ Łowcy Cieni” odnaleźli poszukiwanego w Wielkiej Brytanii

Data publikacji 07.06.2017

Intensywne działania policjantów z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie doprowadziły do zatrzymania 25-latka poszukiwanego 6 listami gończymi i europejskim nakazem aresztowania. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania poza granicami Polski. Ustalenia szczecińskich „ Łowców Cieni ” doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego na terenie Wielkiej Brytanii. 25- latek już trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

„Łowcy Cieni” cały czas prowadzili intensywne działania by ustalić miejsce pobytu poszukiwanego. Mężczyzna poszukiwany był sześcioma listami gończymi i europejskim nakazem aresztowania, głównie za przestępstwa przeciwko mieniu.

25-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od dłuższego czasu poza granicami Polski m.in. na terenie Niemiec, gdzie również wchodził w konflikt z prawem.

Wnikliwe działania i ustalenia policjantów z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie oraz zaangażowanie funkcjonariuszy Biura Międzynarodowej Współpracy KGP doprowadziły do ujęcia przestępcy przebywającego na terenie Wielkiej Brytanii.

Mężczyzna podczas zatrzymania nie stawiał oporu, był zdziwiony, kiedy funkcjonariusze zapukali do jego drzwi. Nie spodziewał się, że szczecińskie organy ścigania odnajdą go poza granicami Polski.

25-latek już trafił do zakładu karnego w Warszawie, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

(KWP w Szczecinie / mw)

Powrót na górę strony