Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

FLEC - spotkanie Oficerów Łącznikowych akredytowanych na terenie Republiki Turcji

5 grudnia br. w Ambasadzie RP w Ankarze z inicjatywy Oficera Łącznikowego polskiej Policji odbyło się drugie w tym roku spotkanie Oficerów Łącznikowych akredytowanych na terenie Republiki Turcji - Foreign Law Enforcement Community – FLEC

Spotkanie rozpoczął Ambasador Rzeczpospolitej Polski w Ankarze Pan Maciej Lang, który w swoim przemówieniu przywitał gości życząc jednocześnie udanych obrad. W spotkaniu uczestniczyło 40 przedstawicieli akredytowanych na terenie Republiki Turcji reprezentujących 24 kraje, którzy zajmują się zwalczaniem różnych form przestępczości. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Tureckiej Policji Narodowej.

Celem spotkania było omówienie dotychczasowej współpracy z partnerami tureckimi ze szczególnym uwzględniłem zwalczania przestępczości zorganizowanej na terenie Turcji, w tym aktualnych trendów w nielegalnej migracji i jej konsekwencji, przestępczości narkotykowej i terroryzmu. Wartym podkreślenia jest pełnienie przez przedstawiciela polskiej Policji funkcji we władzach inicjatywy sieci FLEC.

BMW KGP

  • FLEC - spotkanie Oficerów Łącznikowych akredytowanych na terenie Republiki Turcji
  • FLEC - spotkanie Oficerów Łącznikowych akredytowanych na terenie Republiki Turcji
Powrót na górę strony