Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włącz się w akcję „Wyjeżdżamy z lasu” - film

Data publikacji 27.07.2018

W najbliższą niedzielę o godzinie 10:00, na torze motocrossowym w podkieleckiej Kowali zostanie zainaugurowana kampania „Wyjeżdżamy z lasu”, przygotowana przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji i Nadleśnictwa z terenu powiatu. Głównym celem akcji jest zachęcenie kierujących motocyklami i quadami do korzystania ze specjalnych torów i ograniczenie dewastacji terenów leśnych przez pojazdy.

Na terenie działania kieleckiej komendy jest wiele obszarów leśnych, które niestety przyciągają miłośników sportów motorowych. Dlatego funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, wspólnie z Nadleśnictwami z Kielc, Zagnańska, Suchedniowa, Łagowa, Daleszyc i Chmielnika rozpoczynają kampanię „Wyjeżdżamy z lasu”. Policjanci wspólnie z leśnikami zachęcać będą do korzystania ze specjalnych torów oraz będą przypominać jak negatywne skutki powoduje jeżdżenie motocyklem po lesie.

W niedzielę o godzinie 10:00 na torze w Kowali zostanie zainaugurowana kampania. W tym dniu wszyscy miłośnicy crossów, będą mogli korzystać z toru bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy!

Opr. KM

Źródło: KMP w Kielcach

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 14.17 MB)

Powrót na górę strony