Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania za odwagę i bohaterstwo

Data publikacji 16.10.2018

Być może ktoś powie, że to nic takiego, a to jednak wielka sprawa. Zaproszeni do siedziby inowrocławskiej policji czterej mężczyźni przyczynili się do zatrzymania przestępców. Tym samym wykazali się odwagą i bohaterstwem. Teraz przyszedł czas na podziękowania i gratulacje.

Dzisiaj (16.10.18) Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak, Starosta Inowrocławski Pan Tadeusz Majewski wraz z Sekretarz Powiatu Panią Aleksandrą Szubargą spotkali się z mężczyznami, którzy mogą szczycić się swoją postawą. Jeden z mieszkańców, który pragnie pozostać anonimowy, zapobiegł przestępstwu wobec dziecka. Dzięki niemu policjanci dotarli do sprawcy przestępstwa. Pozostali trzej, Panowie: Szymon, Adrian i Jakub zareagowali bardzo szybko i przyczynili się do ujęcia jednego ze sprawców rozboju, do którego doszło 31 sierpnia. Zebrane przez policjantów dowody skutkowały postawieniem zarzutów zatrzymanym i tymczasowym ich aresztowaniem.

Zaproszeni mężczyźni otrzymali okolicznościowe statuetki ufundowane przez Starostwo Powiatowe oraz listy gratulacyjne i upominki. Usłyszeli też słowa wdzięczności za bezinteresowność i czujności, co świadczy o ogromnej wrażliwości oraz stanowią wzór godny naśladowania. Zarówno Starosta, jak i Komendant dziękując za pomoc życzyli mężczyznom pomyślnej przyszłości, bogatej w wiele osobistych i zawodowych sukcesów, powodzenia oraz spełnienia wszystkich planów, a także zamierzeń.

Powrót na górę strony