Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policja niemiecka poszukuje zaginionego mężczyzny

Data publikacji 20.02.2019

Policja brandenburska prosi o pomoc w związku z zaginięciem Marka Słomka, który ostatni raz widziany był 23 października 2018 r. w miejscowości Forst/Łużyce (Niemcy). Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna mógł przebywać na terenie miasta Lubsko lub w jego okolicach, ewentualnie udać się w kierunku autostrady nr 18 lub 4. Zaginiony do chwili obecnej nie nawiązał z nikim kontaktu. Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o miejscu jego przebywania, bądź jakiekolwiek inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Policją w Centrum Współpracy w Świecku pod numerem telefonu: +49 335 561 3738, e-mail: gzswiecko.ppbdps@polizei.brandenburg.de.

 

MAREK SŁOMKA
ur. 22.04.1976 r.

Rysopis zaginionego: wzrost 177 cm., waga 62 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, kilkudniowy zarost. Ubrany był w spodnie dresowe, szarą koszulkę typu T-shirt. Wyszedł bez butów.

Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna mógł przebywać na terenie miasta Lubsko lub w jego okolicach, ewentualnie udać się w kierunku autostrady nr 18 lub 4. W związku ze stanem zdrowia mężczyzna powinien przyjmować leki.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o miejscu jego przebywania, bądź jakiekolwiek inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Policją w Centrum Współpracy w Świecku pod numerem telefonu: +49 335 561 3738, e-mail: gzswiecko.ppbdps@polizei.brandenburg.de.

(KWP we Wrocławiu/ mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja