Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci eskortowali samochód z rodzącą kobietą

Data publikacji 08.07.2022

Funkcjonariusze sanockiej drogówki pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki policjantom przyszła mama, w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę specjalistów. Życzymy szczęśliwej rodzinie dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu bezpiecznych podróży.

W codziennej służbie, policjanci obok profesjonalizmu i szybkości działania, wykazują się przede wszystkim chęcią niesienia pomocy w każdej sytuacji. Tak też było w minioną środę (6.07.2022 r.) przed godziną 16.00. Policjanci ruchu drogowego kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się kierowcy jadący przez miejscowość Besko. W pewnym momencie do funkcjonariuszy podjechał samochód marki Bmw. Za jego kierownicą siedział wyraźnie poddenerwowany mężczyzna. Poinformował mundurowych, że wiezie rodzącą kobietę i poprosi o pomoc w bezpiecznym dotarciu do szpitala w Krośnie.

Policjanci ruszyli z pomocą przyszłym rodzicom. O zdarzeniu poinformowali dyżurnego jednostki i rozpoczęli pilotaż auta. Dzięki sprawnej współpracy przyszła mama, w odpowiednim czasie trafiła pod fachową opiekę.

Życzymy szczęśliwej rodzinie dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu bezpiecznych podróży.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony