Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wsparcie dla Fundacji

Data publikacji 06.06.2023

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o I Wieloboju Strzeleckim Służb Mundurowych i Sympatyków o Puchar Komendanta Głównego Policji, który odbył się na obiektach CWKS Legia Warszawa na poligonie rembertowskim. Dziś możemy podać łączną kwotę zebraną przy okazji tych zawodów na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Wielobój, którego pomysłodawcą był Andrzej „Pułko” Kuczyński z Biura Komunikacji Społecznej KGP odbył się 23 maja 2023 r. z okazji Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa. Zawody zorganizowane przez BKS KGP we współpracy z innymi podmiotami miały wymiar sportowy, ale także charytatywny. Podczas imprezy dzięki koleżeńskiej zbiórce i przeprowadzonej na miejscu licytacji sportowych gadżetów udało się zebrać 19 400 zł na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

6 czerwca br. do siedziby Komendy Głównej Policji przybył prezes Zarządu CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka Robert Matracki, który na ręce prezes Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach Ireny Zając złożył symboliczny czek z kwotą 5000 zł, które dzień wcześniej zostały już przelane na konto Fundacji. W spotkaniu uczestniczył ponadto dyrektor Biura Komunikacji Społecznej KGP insp. Mariusz Ciarka i Andrzej „Pułko” Kuczyński. Tym samym kwota zebrana przy okazji zawodów strzeleckich powiększyła się i osiągnęła sumę 24 400 zł!

Należy podkreślić, że CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka po raz kolejny udostępniła nieodpłatnie swoje obiekty na policyjne zawody charytatywne, a dodatkowo wspomogła Fundację konkretną kwotą. Dziękujemy w imieniu podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach!
Patronat medialny nad całym przedsięwzięciem objęła Gazeta Policyjna.

O I Wieloboju Strzeleckim Służb Mundurowych i Sympatyków o Puchar Komendanta Głównego Policji informowaliśmy tutaj►

Tekst i zdjęcia Paweł Ostaszewski/Gazeta Policyjna

  • kobieta i mężczyzna wspólnie trzymają kartkę — symboliczną darowiznę na rzecz fundacji z wpisana kwotą 5000 złotych
  • symboliczny czek na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach ze wpisaną kwotą 24400 złotych
  • dyrektor Biura Komunikacji Społecznej KGP insp. Mariusz Ciarka, Andrzej „Pułko” Kuczyński, prezes fundacji pani Irena Zając i prezes Zarządu CWKS Legia Warszawa Sekcja Strzelecka Robert Matracki
Powrót na górę strony