Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Polsko-Czeskie spotkanie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu

Data publikacji 22.05.2024

Komendant Wojewódzki Policji w Opolu insp. Magdalena Nguyen-Fudala spotkała się oficerem łącznikowym policji czeskiej ppłk. Ludek Petrek oraz Konsulem Honorowym Republiki Czeskiej dr. Arturem Żurakowskim. Opolski garnizon policji reprezentował również I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Krzysztof Buchała oraz Komendant Powiatowy Policji w Prudniku nadkom. Rafał Ozimek. Spotkanie było kolejną okazją do omówienia zasad współpracy Policji po obu stronach granicy.

Spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Opolu insp. Magdaleną Nguyen-Fudalą odbyło się w siedzibie komendy w Opolu. Czeski mundur reprezentował oficer łącznikowy policji czeskiej ppłk. Ludek Petrek, polskie pogranicze Komendant Powiatowy Policji w Prudniku nadkom. Rafał Ozimek. Dodatkowo w rozmowie wzięli udział Konsul Honorowy Republiki Czeskiej w Opolu dr Artur Żurakowski oraz odpowiadający za pion kryminalny I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Krzysztof Buchała.

Spotkanie było kolejną okazją do omówienia zasad współpracy Policji po obu stronach granicy. Naszym gościom pokazaliśmy również jak funkjconuje nowoczesnoe policyjne laboratorium w Komendzie Wojewódzkiej Polijci w Opolu.

(KWP w Opolu / kc)

  • zdjęcie grupowe
  • kobieta tłumaczy coś gościom
  • kobieta w białym fartuchu, na przeciwko stoją goście
Powrót na górę strony