Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wręczenia medalu dla Oficera Łącznikowego policji hiszpańskiej

Data publikacji 30.07.2010

Brązowy medal za zasługi dla Policji otrzymał w dniu 28 lipca 2010 roku Pan Fernando Reboiras, który od 2005 roku pełnił funkcję Oficera Łącznikowego policji hiszpańskiej przy Ambasadzie Królestwa Hiszpanii w Warszawie. Uroczystość odbyła się w Komendzie Głównej Policji.

Wzięli w niej udział Komendant Główny Policji,  gen. insp. Andrzej Matejuk, jego zastępca nadinsp. Kazimierz Szwajcowski, Dyrektor Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP, mł. insp. Rafał Łysakowski oraz Zastępca Dyrektora Centralnego Biura Śledczego KGP, insp. Sławomir Światłowski.

Kierownictwo polskiej Policji podziękowało Panu Reboirasowi za jego dotychczasowy wkład i zaangażowanie w rozwój polsko-hiszpańskiej współpracy w dziedzinie zwalczania zorganizowanej przestępczości narkotykowej, dotyczącej fałszerstw pieniędzy i handlu ludźmi, jak również w realizację szeregu przedsięwzięć w ramach funduszy unijnych.

Komendant Główny Policji oraz jego zastępca docenili profesjonalizm i zaangażowanie Pana Reboirasa, który przekazał funkcjonariuszom polskiej Policji fachowe i cenne wskazówki dotyczące współpracy z hiszpańskimi organami ścigania, które znakomicie rokują na przyszłość.

(BMWP/js)
 

Powrót na górę strony