Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Portal policja.pl ponownie pierwszy

Data publikacji 28.07.2011

Portal policja.pl po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w kategorii „Witryny publiczne” w zestawieniu najpopularniejszych serwisów w Polsce. Ranking oglądalności witryn internetowych opublikowano właśnie na stronie Polskich Badań Internetu. Portal policja.pl to serwis główny i serwisy tematyczne. Jesteśmy dostępni na Facebooku i YouTube, a od marca można nas oglądać w telewizorach firmy Samsung.

Polskie Badania Internetu i firma Gemius SA, współpracujące w zakresie badania „Megapanel PBI/Gemius” – standardu pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych w Polsce, opublikowały właśnie wyniki za maj 2011 r. Pierwsze miejsce w rankingu zajął portal policja.pl, wyprzedzając m.in. strony Głównego Urzędu Statystycznego, Unii Europejskiej, Organizacji Pozarządowych, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Zapraszamy do odwiedzin nie tylko serwisu policja.pl, gdzie można znaleźć m.in. aktualne informacje dotyczące działań Policji, ale i policyjnych serwisów tematycznych – najważniejsze to: „Centralne Biuro Śledcze” „O Policji”, „Statystyka”, „Żyj bezpiecznie”, „Dla kierowców”, „Poszukiwani”, „Zaginieni”, „Prezydencja w UE”.

Przypominamy, że uruchomiliśmy własny kanał w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku. Za pośrednictwem tych serwisów możesz nie tylko czytać najciekawsze relacje z naszych działań czy obejrzeć niepowtarzalne filmy i zdjęcia, możesz też – jeżeli masz założone konto – komentować zamieszczane materiały. Na bieżąco uaktualniamy te informacje i dbamy, aby docierały one do Ciebie jak najszybciej.

Polska Policja i firma Samsung opracowały też nowe narzędzie dostępu do strony policja.pl. Wszyscy użytkownicy telewizorów z funkcją Internet@TV i telefonów z systemem operacyjnym Bada (Wave) mogą oglądać nasz serwis na swoich urządzeniach. Dostęp do najlepszych artykułów, zdjęć i filmów o tematyce policyjnej nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Wszystkim internautom dziękujemy za uznanie i zainteresowanie problematyką policyjną.

mg

Jesteśmy na Facebooku i YouTube >>

Policja.pl w twoim telewizorze >>

  

 
 

Powrót na górę strony