Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków śmiertelnego pobicia

Data publikacji 18.11.2011

Polscy i holenderscy policjanci poszukują świadków śmiertelnego pobicia Sylwestra Derewenko. Ciało mężczyzny zostało znalezione 12 października na bazarze w Hadze. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy skontaktuj się z Policją!

Do zdarzenia doszło 12 października. Wtedy właśnie policjanci z Holandii odnaleźli na bazarze w Hadze ciało Sylwestra Derewenko. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mężczyzna zmarł wskutek pobicia. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady zdarzenia i przesłuchali osoby, które mogły coś wnieść do sprawy. Niestety policyjne śledztwo utknęło punkcie i nie przyniosło pożądanych efektów – nadal nie wiadomo, kto stał za tym pobiciem i jakie były jego motywy. Dlatego holenderscy funkcjonariusze zwrócili się o pomoc do kolegów z Polski.

Za pośrednictwem Biura Współpracy Międzynarodowej Policji KGP przesłali do naszego kraju dane dotyczące tej sprawy. Funkcjonariusze liczą na to, że odnajdą w Polsce osoby, które mogły być świadkami zdarzenia do którego doszło 12 października, w którym zginął Sylwester Derewenko.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o informacje, które mogą pomóc funkcjonariuszom w dotarciu do świadków i sprawców tego zdarzenia.

Informacje można przekazywać, dzwoniąc na holenderski numer telefonu 0900-8844 lub kontaktując się z funkcjonariuszami Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób BK KGP 022-601-39-34.

kj

Powrót na górę strony