Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wizyta przedstawicieli tunezyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Komendzie Głównej Policji

Data publikacji 05.07.2012

5 lipca 2012 roku wizytę w Komendzie Głównej Policji złożyła wysokiej rangi delegacja tunezyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Celem wizyty było zapoznanie się z polskimi rozwiązaniami w zakresie funkcjonowania nowoczesnych i sprawnych służb bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Strona tunezyjska zainteresowana była w szczególności polskimi doświadczeniami w zakresie zwalczania fałszowania dokumentów, skutecznego działania służb policyjnych i antyterrorystycznych. Delegacja tunezyjska spotkała się z kierownictwem Biura Międzynarodowej Współpracy Policji KGP, Centralnego Biura Śledczego KGP, Biura Operacji Antyterrorystycznych KGP oraz Biura Kryminalnego KGP.

Spotkanie w Komendzie Głównej Policji było jednym z punktów programu pobytu delegacji tunezyjskiej, która przebywa w Warszawie na zaproszenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych RP. W programie przewidziano również wizytę w Stołecznym Stanowisku Kierowania, w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji oraz w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Wizyta potrwa do 6 lipca.

(źródło: BMWP KGP)
 

Powrót na górę strony