Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

,,Wspólna granica - wspólne problemy"

Data publikacji 10.01.2013

Dzisiaj w Rybniku odbyła się konferencja otwierająca polsko-czeski mikroprojekt ,,Wspólna granica - Wspólne problemy,,. Uroczystego otwarcia konferencji, w imieniu Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, dokonał jego pełnomocnik insp. Teofil Marcinkowski - Komendant Miejski Policji w Rybniku.

Na konferencję, która odbyła się na terenie Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego „Stodoły” przybyło wielu zaproszonych gości, w tym przedstawiciele Komendy Głównej Policji z Polski i Czech, Straży Granicznej, Urzędu Celnego oraz władz samorządowych Rybnika.

Celem projektu, realizowanego przez śląskich policjantów w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Przekraczamy Granice, jest ograniczenie przestępczości narkotykowej w Euroregionie Silesia, w tym również na terenie Rybnika. Projekt skierowany jest na współpracę służb kryminalnych i ruchu drogowego, w związku z przygraniczną "turystyką narkotykową".

(KWP w Katowicach / mj)

Film ,,Wspólna granica - wspólne problemy"

Opis filmu: współpraca międzynarodowa, czechy, narkotyki, konferencje

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik ,,Wspólna granica - wspólne problemy" (format flv - rozmiar 10.4 MB)

Powrót na górę strony