Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Zarzuty i areszt za potrójne morderstwo!
Zatrzymana przez lubelskich policjantów 26-latka podejrzana o uduszenie trójki swoich dzieci została wczoraj doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Lublinie, która prowadzi śledztwo w tej sprawie. Usłyszała zarzuty zabójstwa a następnie po wniosku o tymczasowy areszt trafiła przed oblicze sądu. Jeszcze wczoraj po południu (decyzją Sądu Rejonowego Lublin - Zachód w Lublinie) została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Grozi jej dożywocie.
02.10.2021 Lublin -
Areszt za napaść na policjanta i pomocnictwo w organizowaniu nielegalnego przekraczania granicy
W czwartek rano w Wojnachach sokólscy policjanci zatrzymali do kontroli busa. Kierowca zignorował polecenia funkcjonariuszy i próbując uciec potrącił jednego z nich. Jak się okazało przewoził osoby nielegalnie przebywające w Polsce. Obywatel Gruzji został zatrzymany. Usłyszał zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.
02.10.2021 Białystok -
Z kopyta na pomoc
Pomysł narodził się na początku 2020 r. wraz z pierwszą falą pandemii Covid-19. Spowolnienie dotychczasowego tempa życia, brak możliwości przemieszczania się podarowały czas na refleksję. Powstawały plany, których realizację zakładano po zniesieniu ograniczeń. Tak zrodził się pomysł konnej wyprawy nad Bałtyk, aby pomóc choremu dziecku.
02.10.2021 KGP